Pakárna

Pakárna je černohumorný animovaný seriál. 13 patnáctiminutových satirických příběhů je určeno mladým lidem ve věku 14-99 let. Hlavními hrdiny je čtveřice teenagerů - Intoš, Drsan, Synáček a Bohouš Mekota. Ti docházejí do školy, kterou řídí Ředitel Hnízdo - odborník vyslaný americkou Nadací pro podporu primitivních národů ve střední Evropě. Jeho úkolem je pozvednout nám tady všem - tedy i vám - bojovou a pracovní morálku.Druhou linku tvoří rodina Bohouše Mekoty - nezaměstnaný Otec, hodná Máma a Dědeček - milovník starých časů.

Seriál jsme pro Českou televizi vyrobili v roce 2006 za neuvěřitelných šest měsíců a jsme 50% koproducenti. Seriál byl vyráběn technologií počítačové papírkové animace. Seriál byl bohužel nasazen v nevhodný vysílací čas a proto dostal pokutu od rady prr rozhlasové a televizní vysílání.Seriál je možné shlédnout na stránkách České televize.

Bohouš Mekota

Skepticky pozoruje svět a svoje vyhlídky v něm. On a jeho rodina (matka, otec a dědeček) jsou ve skutečnosti hlavními hrdiny celé série.

Synáčěk

Nejdražší synáček svého milovaného Papá-velkopodnikatele. Po jeho vzoru opovrhuje prostým lidem, nicméně s kamarády se přesto baví. Kdo by také chtěl být sám, že?

Drsan

Ve své vojenské bundě je nejdrsnější široko daleko, ovšem pouze do chvíle, než se něco semele. Tvrdí dokonce o sobě, že bravurně jezdí na motorce. Bohužel právě dneska je „mašina“ nepojízdná.

Intoš

O všem četl, všechno (včetně sexu) zná teoreticky, nicméně nic nezažil. Dokáže zpaměti citovat Nietscheho, ovšem jeho schopnosti se rapidně vypařují, jakmile se v okruhu 10 metrů objeví nějaká dívka.